Opinie

Opinie Pacjentów o gabinecie stomatologicznym

 

„Pamiętam, jak pierwszy raz szłam do lekarza. Znalazłam go w Internecie i po prostu zapamiętałam adres: 3 maja 33.
To wtedy decydowało o wyborze lekarza. Ale dziś widzę, że ten przypadek to było jak trafić w lotto! Genialny stomatolog. Delikatny i profesjonalny. To naprawdę właściwa osoba na właściwym miejscu. Lekarz pełen pasji i zainteresowany pacjentem. Kiedy trzeba, poświęci zamiast pół godziny całą godzinę wizyty. Ostatnio siedziałam nawet ponad godzinę. Wszystko tłumaczy i rozmawia z pacjentem z niekłamanym uśmiechem. Ma kompleksowe podejście – zwraca uwagę
na wiele czynników mojego problemu z zębami”.

Opinia z dn. 2.09.2012, źródło: ranking.abczdrowie.pl

 

„Doskonały chirurg, nie ma lepszego w okolicy. Cuda na poczekaniu, a rzeczy niemożliwe od ręki, tak bym to ujął. Wprawdzie „pozbawił” mnie już trzech zębów, ale chirurgia to jego praca. Gdyby zaszła potrzeba usunięcia wszystkich zębów jednego dnia (tfu, tfu), zrobiłbym to tylko u niego!”

Opinia z dn. 26.10.2011, źródło: znanylekarz.pl

 

„Zdecydowanie polecam, znakomity lekarz, profesjonalista w każdym calu, boisz się dentysty – to jest miejsce dla Ciebie. Potrafi odstresować każdego”.

Opinia z dn. 20.07.2012, źródło: znanylekarz.pl

 

„To nie tylko wspaniały lekarz, ale przede wszystkim człowiek. Znam Go jeszcze ze szpitala, gdzie kiedyś pracował i gdzie był bardzo lubiany przez pacjentów. Ludzie, jak macie problem stomatologiczny, to tylko do Niego. Ja po godzinie zapomniałam, że wyrwałam zęba (ósemkę)! Gorąco polecam”.

Opinia z dn. 4.06.2013, źródło: znanylekarz.pl

 

„Świetny fachowiec. Mam przez niego wykonane 6 implantów, których inni „fachowcy ” nie chcieli mi wykonać ze względu na trudne warunki kostne. Minął rok i wszystko jest w najlepszym porządku. Miły i fachowy cały personel. Bardzo przystępne ceny”.

Opinia z dn. 17.12.2013, źródło: znanylekarz.pl

Więcej

usługi stomatologiczne